Infolinia 800 109 509

Profesjonalny serwis IT dla twojej firmy - obsługa informatyczna dla firm i instytucji

Profesjonalny serwis to fachowy i dobrze zorganizowany zespół informatyków, który zna oczekiwania i potrzeby Klienta, a jego zakres odpowiedzialności jest uzgodniony i ustalony. Tak w KOMAKO uzgadniamy współpracę z Klientem, oferując standardy serwisu KOMAKO Pod Ręką, które wypracowaliśmy przez ponad 20 lat istnienia firmy.

Zespół inżynierów i konsultantów KOMAKO to osoby doświadczone i wykształcone, których kompetencje potwierdzają nasze rekomendacje oraz certyfikaty zawodowe i tytuły naukowe.
 
Silny nacisk kładziemy na organizację pracy, dlatego możemy zaproponować obsługę serwisową kilku konsultantów w danej dziedzinie wiedzy, co decyduje o dostępności serwisu oraz satysfakcji naszych Klientów.
 
Nasz zespół to stabilna kadra współpracowników zaangażowanych w to co robią od wielu lat.
 
Jako firma dbamy również o zdobywanie certyfikatów i doskonalenie umiejętności inżynierów i konsultantów, co potwierdzają tytuły Microsoft Certified Partner, Autoryzowany Partner enova365, Autoryzowany Partner InsERT.
 
Nasze usługi świadczymy w oparciu o wdrożone procedury organizacji i nadzoru nad zleceniami serwisowymi. Dzięki systemowemu podejściu, które jest zgodne z zaleceniami norm zarządzania jakością serii ISO 9000, zapewniamy dokumentację zdarzeń i zgłoszeń serwisowych. Pracę zespołu wspomaga platforma komunikacyjna Microsoft Exchange oraz Microsoft Skype for Business.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZYM SERWISEM IT? ZAPYTAJ NAS O SZCZEGÓŁY